lis 09 2002

Kolor biały = OSTATECZNY !!!!!!!!!!!!!

No więc jest tak moi kochani.... Mamy klasycznego białego bloga, zgodnie z życzeniem naszej jedynej członkini-pinisistki-huistki Aneczki widać ile jest dodanych komentarzy, i wreszcie można coś przeczytać nie psując sobie wzroku (tak mi sie przynajmniej wydaje ;-)

Z racji takiej że mamy sobotni wieczór a ja jestem już troszkę golnięty, to oszczędzę Wam wszsystkim czytania moich dalszych wypocin i pójde dalej pić.

Pzdr dla całej załogi "KnS" ("KnS" - "Klub_na_Suszku" - przyp. red. ;-) i dla wszystkich czytająco-komentujących.

Dziękuję za uwagę

Wstawiony Karl Hungus - Expert alias Rez

P.S. Nowego sposobu edycji notek nie muszę chyba przedstawiać, z racji takiej że jest on dość oczywisty... No dobra, powiem ;-) czcionka kolor: "blue", "Comic Sans MS", rozmiar: "2".

10 listopada 2002, 01:05
Cicho MaRS. Gdybyś nie powiedział głośno nikt by tego nie zauważył ;-)
10 listopada 2002, 00:51
Ale text skomentuj jest niewidoczny