lis 09 2002

Na czarno będzie.

Nie będzie lasu zielonego ! Będzie na czarno. Klasycznie będzie ! Teraz przynajmniej coś widać ! O !

P.S. Do członków-penisów: notki dodajemy czcionką "Comic Sans MS", kolor: "deepskyblue", rozmiar: 2.

Dziękuję za uwagę

Karl Hungus - Expert alias Rez

09 listopada 2002, 21:40
Ania? Rez, o 17.38 masz problemy ze wzrokiem? w ogóle to właśnie bardzo by było fajnie jakby pokazywało ilość nowych wpisów, a nie tylko sumarycznie, ale pewnie się nie da (?) i księga gości, Stary, na tym to musisz popracować, red. naczelny :o)
Red. naczelny - Rez - co dał du
09 listopada 2002, 17:38
Wiem, wiem Ania że nie pojawia się ilość komentarzy, ale nie wiem jak to poprawić. Już nic wiecej nie będę tam grzebał w tej edycji bo znów coś spierdolę i już wtedy to w ogóle nic nie będzie. Musisz zaznaczyć kursorem ilość komentarzy, wtedy robi się na biało i widać ;-))) Przepraszamy za usterki ;-)
09 listopada 2002, 17:35
MaRS: Ja juz tego kolesia widziałem dwa tygodnie temu na wykładzie :-))) Koleś wtedy tez miał budziałkę która mu dzwoniła i też zapierdalał jak dziki rex. Do tego jeszcze dwa tygodnie temu u niego na wykładzie Mejna wyskoczył cos tam z tematem Leppera i został ogólnie zajebiście wyśmiany przez resztę ludzi :-))) Ale ten wykładowca gadał całkiem fajnie z tego co pamiętam. No...na pewno bardziej robią mnie jego wykłady niż wykłady gościa od rurbin ;-)))
09 listopada 2002, 16:54
Rez: Żałuj że nie byłeś na Chłod/Klim. Zobaczyłbyś jak się prowadzi wykład na akord. Koleś przyszedł z budzikiem żeby mudzwoniłna koniec zajęć i zapierdalał jak ruski automat :-)
09 listopada 2002, 16:47
Nie no, Egon, znowu coś zjebałeś. Treaz nie pojawia się ilość komentaży i nie wiadomo czy ktoś coś dodał do tematu czy nie.