gru 11 2002

ROZWIĄZANIE QUIZU - TOP 10 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

No moi kochani zgodnie z zapowiedziami ogłaszam oficjalne wyniki quizu "Jak wielkim imbecylem jest Rez ???".

Wyniki przedstawiają się następująco:

Miejsce 1:

Miejsce 10:

Czarna

Punkty: 0

Nagrody jakie były do zdobycia chyba każdy wie, ale dla jasności przypomnę raz jeszcze:

- miejsce 1: noc z red. naczelnym Rez'em - czyli ze mną,

- miejsce drugie: noc z Prezesem MaRSem,

- miejsce 3: noc z naszym woźnym Ruskiem.

A teraz chwila na którą czekaliście od rana, czyli zwycięscy ;-)))

Pierwsze miejsce oraz nagrodę główną (noc z Rez'em) zdobywa Justa !!!!!!!! Braaaaaawoooooooo !!!!!!!!! (od naczelnego: kurwa jak bardzo się cieszę że wygrałem noc z moją własną kobitą ;-)))

Drugie miejsce oraz drugą nagrodę (noc z MaRSem) zdobywa Goku (kimkolwiek on jest). Braaaaaawoooooooo !!!!!!!!! (od naczelnego: kurwa MaRS fajnie masz bo musisz spędzic z tym kims całą upojną noc :-)))

Trzecie miejsce oraz trzecia nagrodę (noc z Ruskiem !!!!!!!!!!!!!) zdobywa.......PREZES MARS !!!!!!!!!!!!!!!!!! Braaaaaawoooooooo !!!!!!!!! (od naczelnego: kurwa MaRS aleś sobie narobił w papiery...czeka cię całonocne pier******* z Ruskiem hehehehe)

SZCZĘŚLIWCOM (??? ;-) GRATULUJĘ A WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DZIEKUJĘ ZA UDZIAŁ W QUIZIE.

Nowy quizy z równie atrakcyjnymi nagrodami już za całkiem nie długo ;-))) Bądźcie czujni !!!

Karl Hungus - Expert alias Rez

12 grudnia 2002, 18:06
Rusek jak Prezes MaRS wróci z tej Warszawki to juz pewnie wujkami będziemy.... Zbierajmy na wózek..... ;-)))
12 grudnia 2002, 17:22