Najnowsze wpisy, strona 16

lis 08 2002 Nowy temat = GUSTA MUZYCZNE

Jako nowy temat proponuję: "Moje inspiracje muzeczne".

Dla mniej inteligentnych: nie piszcie wypracować szkolnych, Npiszcie tylko co was jara w muzycznym temacie.

Wypowiem się jako pierwszy: jestem industrialowym chłopczykiem kochającym od kilku dobrych lat NINE INCH NAILS, K.M.F.D.M., MINISTRY, PRIMUS'a... Nie pogardzę też muzyką poważną, ale raczej tych współczesnych interpretatorów, np. NIGEL KENNEDY. Takie moje skromne gusta.

Jednocześnie pragnę zaznaczyć że moje gusta muzyczne są najlepsze i kązda prba ich negacji będzie skazana z góry na niepowodzenie.

Karl Hunhus - Expert alias Rez

lis 08 2002 Pokemonom NIE !!!!!!!!!!!!!

Jako redaktor naczelny tego pierdolonego bloga mówię kategoryczne NIE wszystkim pokemonom mającym dostęp do edycji tego bloga i próbującym grzebać w jego HTMLu !!!!!!!!!!!

Ktoś tu dużego spustoszenia narobił, więc łapy precz !!!!!!!!!!

Karl Hunhus - Expert alias Rez

lis 08 2002 Uwagi, konkurs itd.....

Aneczko ale jest problem. Bo wszystkie zielone odcienie tła są takie wrili chujowe :(

KONKURS: Ja w Sylwestra przelecę moją panią od biologii w pracowni biologicznej. Otaczać nas będą pokrojone zaby w formalinie i wiem że będzie zajebiscie pieknie.

P.S. Do wszystkich dodających notki: FORMATUJCIE JE, tzn. kolorek pedalski niebieski ;-) "deepskyblue", czcionka Veradana, rozmiar: 1.

Dziękuję za uwagę

lis 08 2002 Sylwester stupidus

UWAGA!

Oglaszam konkurs na najglupszy pomysl na imprezę syslwestrową.

Dla najciekawszych pomysów przewidziane nagrody.

lis 08 2002 Zielone nr 2 (dresiarskie)

Aneczko teraz masz zielony - dresiarski. Ale czyż listki na wiosnę nie mają koloru pięknych paseczków na dresie ? hehe... Wiem ze jesteś zachwycona ;-)